Hledám nemovitost

Prodej Pronájem

INFOLINKA

+420 222 523 692

+420 739 376 849

KONTAKT

Reality 10, s.r.o.
realitní kancelář
Velehradská 1702/12
Praha 3 - Vinohrady
130 00

E-mail: reality10@reality10.cz

NABÍZÍM NEMOVITOST

DOPORUČUJEME

vykup-nemovitosti-reseni-exekuci

O nás

Společnost REALITY 10, s.r.o. byla založena týmem zkušených odborníků v oblasti realitního trhu se záměrem soustředit se na potřeby klientů při řešení problematiky spojené zejména s prodejem či nákupem bytů, domů, rekreačních nemovitostí, pozemků a komerčních objektů především v Praze a Středních Čechách, zejména v lokalitách Praha - východ, Benešovsko a Kutnohorsko.

 

V poslední době se specializujeme na řešení právně složitých případů, zejména na problémy spojené s exekucemi nemovitostí  a dražby, dále se zabýváme výkupy bytů, domů, rekreačních objektů (podrobněji v sekci Výkupy nemovitostí - Řešení exekucí v levém sloupci stránky nebo v sekci Realitní služby bod 6.)

 

Okrajově se též věnujeme pronájmům bytů a rodinných domů v Praze a ve spolupráci s obchodními partnery také nabídce prodeje nemovitostí v zahraničí.

 

Samozřejmostí je pomoc a poradenství při vyřizování hypotečního úvěru, zajištění smluvní dokumentace při převodu nemovitostí včetně zajištění advokátní či notářské úschovy finančních prostředků, poskytujeme poradenství a pomoc při řešení problémů souvisejících s právním a technickým stavem nemovitostí, daňové poradenství ve vztahu k nemovitostem.

 

Disponujeme vlastní databází poptávajících a nabízejících klientů, zdokumentované a právně prověřené nemovitosti inzerujeme efektivně na vybraných realitních serverech a tištěných periodikách včetně cizojazyčného překladu.